Idea Puzzel

Idea Pełna Smaku

Odtwórz wideo

Lokalnie, Niebanalnie.

Gotujemy dla Was w Dworku Różany Puzzel w Chmielowie (woj podkarpackie) nieopodal Tarnobrzega.

Od 2015 roku oferujemy nasze wyjątkowe diety, które wyróżnia jakość składników i różnorodność smaków. Wielu naszych Klientów zmieniło swoje życie, poprawiło zdrowie, poprzez zmianę swoich nawyków żywieniowych. Jesteśmy dumni z tego, że mieliśmy w tym swój smaczny udział.

Mieszkamy i tworzymy dla Was na pograniczu województw podkarpackiego i świętokrzyskiego. Dorzecza Wisły zwane Galicją, są regionem sprzyjającym uprawom ekologicznym, znane są w Polsce i na świecie z mnogości sadów owocowych, plantacji warzywnych, na których rosną składniki do przygotowywanych dla Was produktów. Niedalekie okolice Sandomierza w ostatnim czasie dały się poznać jako doskonałe tereny do upraw winorośli, znaczy to, że słońce sprzyja uprawom, obdarowując je swoimi życiodajnymi promieniami.

Codziennie udowadniamy, że można jeść smacznie i zdrowo bez wychodzenia z domu i niepotrzebnych wyrzeczeń. Dzięki nam możesz skupić się na tym co lubisz, gotowanie zostaw nam!

Sercem naszej kuchni są bogactwa naszego regionu, zapraszamy Cię w kulinarną podróż po malowniczych zakątkach naszych potraw. Zamów i ciesz się smakiem zdrowych i smacznych dań w zaciszu swojego domu czy biura.

Gotujemy dla Was w pięknych okolicznościach przyrody!

Zielone jest ZDROWE

Możecie być pewni, że z Puzzel-kiem spożywacie odpowiednią ilość kalorii w zdrowych proporcjach!

Dbamy abyście w swoich posiłkach, otrzymywali wszystkie wartości odżywcze, potrzebne do zdrowego funkcjonowania waszych organizmów. 

Jedząc nasz catering dostarczacie sobie energię pochodzącą tylko z naturalnych i zdrowych składników.

Posiłki w dietach komponowane są ze świeżych, naturalnych produktów, bogatych w witaminy, minerały i błonnik, bez dodatku ulepszaczy, konserwantów i białego cukru.

W naszym menu znajdziesz potrawy z kuchni Śródziemnomorskiej, Fusion, Polskiej, Wegetariańskiej i Jarskiej przygotowane i opracowane przez Kucharzy i Dietetyków.

Dzięki starannie zbilansowanym zestawom, możesz zaplanować dla siebie skuteczną dietę odchudzającą, codziennie jeść będziesz pyszne dania, przyrządzone w zdrowy sposób, z użyciem wyłącznie naturalnych składników.

Przekonaj się, że zdrowe jedzenie może smakować i stale zachwycać swoją różnorodnością, udowodnimy Ci, że można jeść smacznie i zdrowo.

 

Zapomnij o gotowaniu i stercie naczyń do mycia!

Zamów Nas

Rzeszów

  • Głogów Małopolski, Kolbuszowa

Mielec

  • Tuszów Narodowy, Chorzelów

Tarnobrzeg

  • Chmielów, Baranów Sandomierski, Nowa Dęba

Sandomierz

  • Wielowieś, Kobierniki

Stalowa Wola

  • Nisko, Pysznica, Jamnica

Dlaczego warto?

Najważniejsza jest jakość.

Gotujemy na Zdrowie

Nad przygotowaniem cateringu czuwa nasz Dietetyk i Technolog Żywności, którzy razem z Szefami Kuchni dbają o zdrową kompozycję potraw i prawidłową technologię ich produkcji.

Profesjonalnie i bezpiecznie

Potrawy przygotowujemy dla Was w profesjonalnej kuchni z zachowaniem wysokich norm i standardów sanitarnych. Dzięki specjalistycznej flocie aut dostawczych, gwarantujemy nieprzerwany łańcuch chłodniczy.

Pod same drzwi

Samodzielnie ustalacie dni i godziny dostaw cateringu. Codziennie rano otrzymacie pod drzwi torbę z posiłkami na cały dzień, bez wychodzenia z domu. Transport do głównych miast na naszej trasie jest bezpłatny!