Zdrowy catering

Zielony Puzzel

Codziennie inne dania
Dieta pudełkowa Rzeszów, Mielec, Stalowa Wola, Tarnobrzeg

Lokalnie, Niebanalnie.

Od 2015 roku Zielony Puzzel – Zdrowy Catering oferuje wyjątkowe diety, które wyróżnia jakość składników i różnorodność smaków. Wielu naszych Klientów zmieniło swoje życie, poprawiło zdrowie, poprzez zmianę swoich nawyków żywieniowych. Jesteśmy dumni z tego, że mieliśmy w tym swój smaczny udział.

Mieszkamy i tworzymy dla Was na pograniczu województw podkarpackiego i świętokrzyskiego. Dorzecza Wisły zwane Galicją, są regionem sprzyjającym uprawom ekologicznym, znane są w Polsce i na świecie z mnogości sadów owocowych, plantacji warzywnych, na których rosną składniki do przygotowywanych dla Was produktów. Niedalekie okolice Sandomierza w ostatnim czasie dały się poznać jako doskonałe tereny do upraw winorośli, znaczy to, że słońce sprzyja uprawom, obdarowując je swoimi życiodajnymi promieniami.

Codziennie udowadniamy, że można jeść smacznie i zdrowo bez wychodzenia z domu i niepotrzebnych wyrzeczeń. Dzięki nam możesz skupić się na tym co lubisz, gotowanie zostaw nam!

Nasza kuchnia znajduje się w Dworku Różany Puzzel w Chmielowie (woj podkarpackie) nieopodal Tarnobrzega.

Sekretem naszej kuchni są bogactwa naszego regionu, zapraszamy Cię w kulinarną podróż po malowniczych zakątkach naszych potraw. Zamów i ciesz się smakiem zdrowych i smacznych dań w zaciszu swojego domu czy biura.

Gotujemy dla Was w pięknych okolicznościach przyrody!

Podgrzej i zjedz!

Dzięki zbilansowanym zestawom posiłków, spożywacie z Puzzel-kiem odpowiednią ilość kalorii w zdrowych proporcjach!

Dbamy abyście w swoich posiłkach, otrzymywali wszystkie wartości odżywcze, potrzebne do zdrowego funkcjonowania waszych organizmów. 

Jedząc nasz catering dostarczacie sobie energię pochodzącą tylko z naturalnych i zdrowych składników.

Posiłki w dietach komponowane są ze świeżych, naturalnych produktów, bogatych w witaminy, minerały i błonnik, bez dodatku ulepszaczy, konserwantów i białego cukru.

W naszym menu znajdziesz potrawy z kuchni Śródziemnomorskiej, Fusion, Polskiej, Wegetariańskiej i Jarskiej przygotowane i opracowane przez Kucharzy i Dietetyków.

Dzięki zdrowo zbilansowanym zestawom, możesz zaplanować dla siebie skuteczną dietę odchudzającą bez wyrzeczeń. Codziennie jeść będziesz inne dania, przyrządzone w estetyczny i smaczny sposób, z użyciem wyłącznie naturalnych składników.

Przekonaj się, że zdrowe jedzenie może smakować i stale zachwycać swoją różnorodnością, udowodnimy Ci, że można jeść smacznie i zdrowo.

Zapomnij o gotowaniu i stercie naczyń do mycia!

Catering Dietetyczny Rzeszów, Mielec, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Sandomierz
Catering Dietetyczny Rzeszów, Mielec, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Sandomierz

Zamów Nas

Dlaczego warto?

Najważniejsza jest jakość.

Gotujemy na Zdrowie

Nad przygotowaniem cateringu czuwa nasz Dietetyk i Technolog Żywności, którzy razem z Szefami Kuchni dbają o zdrową kompozycję potraw i prawidłową technologię ich produkcji.

Profesjonalnie i bezpiecznie

Potrawy przygotowujemy dla Was w profesjonalnej kuchni z zachowaniem wysokich norm i standardów sanitarnych. Dzięki specjalistycznej flocie aut dostawczych, gwarantujemy nieprzerwany łańcuch chłodniczy.

Pod same drzwi

Samodzielnie ustalacie dni i godziny dostaw cateringu. Codziennie rano otrzymacie pod drzwi torbę z posiłkami na cały dzień, bez wychodzenia z domu. Transport do głównych miast na naszej trasie jest bezpłatny!

Dieta pudełkowa
Facebook API Error: {"error":{"message":"Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.","type":"OAuthException","code":190,"error_subcode":460,"fbtrace_id":"AhEp2AUIdTk63lwFAUZghYK"}}
Reconnecting to Facebook may fix the issue.