fbpx
Zdrowy catering

Zielony Puzzel

Codziennie inne dania
Dieta pudełkowa Rzeszów, Mielec, Stalowa Wola, Tarnobrzeg

Lokalnie, Niebanalnie, Profesjonalnie.

Od 2015 roku oferujemy wyjątkowe diety, które wyróżnia jakość składników i różnorodność smaków. Wielu naszych Klientów, zmieniło swoje życie na zdrowsze, poprawiło sylwetki i zyskało zdrowie. Zmieniając ich nawyki żywieniowe, pomogliśmy w osiągnięciu własnych założeń zdrowotnych. Jesteśmy dumni z tego, że mieliśmy w tym swój smaczny udział!

Codziennie udowadniamy, że można jeść smacznie i zdrowo bez wychodzenia z domu i niepotrzebnych wyrzeczeń. Dzięki nam możesz skupić się na tym co lubisz, gotowanie zostaw nam!

Sekretem naszej kuchni są bogactwa naszego regionu, zapraszamy Cię w kulinarną podróż po malowniczych zakątkach naszych potraw.

Zamów i ciesz się smakiem zdrowych i smacznych dań w zaciszu swojego domu czy biura!

8 LAT NA RYNKU!

Zmieniliśmy nawyki żywieniowe wielu klientów

Podgrzej i zjedz!

Odpocznij od gotowania🧩 Jedz codziennie inne, zdrowe dania!

🟩 WYBÓR MENU

🟩 WYBÓR POSIŁKÓW

🟩 6 WARIANTÓW KALORYCZNYCH

🟩 6 STYLÓW KUCHNI

🟩 SKUTECZNE DIETY ODCHUDZAJĄCE

Dzięki zbilansowanym zestawom posiłków, spożywacie z Puzzel-kiem odpowiednią ilość kalorii w zdrowych proporcjach. Dbamy abyście w swoich posiłkach, otrzymywali wszystkie wartości odżywcze, potrzebne do zdrowego funkcjonowania waszych organizmów.

Jedząc nasz catering dostarczacie sobie energię, pochodzącą tylko z naturalnych i zdrowych składników.

Posiłki w dietach komponowane są przez naszych Dietetyków. Do przygotowania posiłków używamy tylko świeżych, naturalnych produktów, bogatych w witaminy, minerały i błonnik, bez dodatku ulepszaczy, konserwantów i białego cukru.​ Używamy jaj i drobiu z wolnego wybiegu.

Dzięki zdrowo zbilansowanym zestawom, możesz zaplanować dla siebie skuteczną dietę odchudzającą bez wyrzeczeń. Codziennie jeść będziesz inne dania, przyrządzone w estetyczny i smaczny sposób, z użyciem wyłącznie naturalnych składników.

Zapomnij o gotowaniu i stercie naczyń do mycia!

Catering Dietetyczny Rzeszów, Mielec, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Sandomierz

DIETA PUDEŁKOWA

Rzeszów

Głogów Małopolski, Rudna Mała, Jasionka

Mielec

Tuszów Narodowy, Chorzelów

Tarnobrzeg

Chmielów, Baranów Sandomierski, Nowa Dęba, Kolbuszowa

Sandomierz

Wielowieś

Stalowa Wola

Nisko, Pysznica, Jamnica

Łańcut - Jarosław

Od 06.03.2023

Przemyśl

Od 06.03.2023

Sanok

Od 06.03.2023

Krosno

Od 06.03.2023

Dębica

Od 06.03.2023

BEZPŁATNA DOSTAWA

*Istnieją miejscowości, oddalone od głównych miast dowozu do których dostawa jest płatna. System automatycznie naliczy wtedy dodatkowe koszty transportu.

Catering dostarczamy bezszelestnie w godzinach wczesno porannych! 

Dlaczego warto?

Najważniejsza jest jakość!

Gotujemy na Zdrowie

Nad przygotowaniem cateringu czuwa nasz Dietetyk i Technolog Żywności, którzy razem z Szefami Kuchni dbają o zdrową kompozycję potraw i prawidłową technologię ich produkcji.

Profesjonalnie i bezpiecznie

Potrawy przygotowujemy dla Was w profesjonalnej kuchni z zachowaniem wysokich norm i standardów sanitarnych. Dzięki specjalistycznej flocie aut dostawczych, gwarantujemy nieprzerwany łańcuch chłodniczy.

Pod same drzwi

Samodzielnie ustalacie dni i godziny dostaw cateringu. Codziennie rano otrzymacie pod drzwi torbę z posiłkami na cały dzień, bez wychodzenia z domu. Transport do głównych miast na naszej trasie jest bezpłatny!

Nadal myślisz czy warto? Zobacz opinie innych!