GOTUJEMY PROFESJONALNIE!

INFRASTRUKTURA

Ponad 300m2 powierzchni! Kuchnia, pakowalnia, chłodnie. Pracujemy na nowym i nowoczesnym sprzęcie.

JAKOŚĆ

Najwyższej jakości składniki! Dbamy o różnorodność, nie zapominając o wysokiej jakości produktów.

BEZPIECZEŃSTWO

Mamy wdrożony system jakości HACCP! Procedury bezpieczeństwa dla przygotowania posiłków.

Witajcie w naszej kuchni!

W miejscowości Tarnowska Wola, (gm. Nowa Dęba, woj. podkarpackie) udało nam się stworzyć nowoczesną kuchnię cateringową o łącznej powierzchni pomieszczeń kuchennych 300m2. Dysponujemy dużą kuchnią,  pakowalnią i przestronną chłodnią, na gotowe torby cateringowe. Chcąc zapewnić najwyższy komfort pracy i efektywne działanie kuchni, wyposażyliśmy ją w nowy sprzęt gastronomiczny renomowanych producentów. 

Ostatnim elementem było wdrożenie systemu HACCP, opracowanego przez specjalistyczną firmę, dzięki niemu zapewniliśmy procedury bezpieczeństwa produkowanej u nas żywności.

Zdrowy Catering I Dieta Pudełkowa I Catering Dietetyczny
Zdrowy Catering I Dieta Pudełkowa I Catering Dietetyczny

Największą wartością naszej kuchni są nasi Kucharze!

Szef Kuchni, Kucharze i Pomoce kuchenne, codziennie przygotowują dla Was posiłki, dbając o smak, wygląd i poprawny bilans zestawów cateringowych.

Pracuje u nas doświadczony i profesjonalny zespół, który  na co dzień specjalizuje się w kuchni dietetycznej. Swoje doświadczenie kulinarne zdobywali w wielu różnych gałęziach gastronomii, w restauracjach, hotelach i kuchniach cateringowych.

Nr decyzji PAŃSTWOWEGO POWIATOWEGO INSPEKTORATU SANITARNEGO odbioru sanitarnego dla zakładu Cateringu Zielony Puzzel PSŻ.454.3.88.1.2021