PODGRZEJ

Zdejmij folię z opakowania i podgrzej swoją tackę z jedzeniem w kuchence mikrofalowej (ok 4 min.) lub piecyku (max 130C.)

OCZYŚĆ PUDEŁKO

Usuń resztki jedzenia z pustego opakowania. Oderwaną folię wyrzuć do pojemnika przeznaczonego na tworzywa sztuczne

ZUTYLIZUJ

BIO pudełko pozbawione folii wewnętrznej umieść w kontenerze przeznaczonym na papier. Tackę PP umieść w pojemniku plastik.

WYBIERZ MĄDRZE

JESTEŚMY EKO OPAKOWANI

Projekt bez tytulu Dieta Pudełkowa I Catering Dietetyczny

Pojemniki wykonane z biodegradowalnej pulpy trzcinowej zabezpieczonej cienką powłoką transparentnego polipropylenu PP, materiału w 100% recyklingowalnego. Przypadną do gustu klientom ceniącym oryginalną fakturę opakowania z naturalnego materiału, wzbogaconą szlachetnym wykończeniem o niebanalnym diamentowym dekorze. Tacki nadają się do podgrzewania w kuchenkach mikrofalowych. Opcja dodatkowo płatna przy zamówieniu: 5zł/zestaw

Używane przez nas standardowe tacki PP (polipropylenowe) wykonane są z certyfikowanych materiałów najlepiej przystosowanych do kontaktu z żywnością, nie zawierają szkodliwych dla zdrowia dodatków. Wyprodukowane z polipropylenu nadają się w 100% do recyklingu. Tacki są zgrzewane za pomocą maszyn z folią, przez co uzyskuje się hermetyczne opakowanie. Zapakowany produkt można odgrzewać w kuchenkach mikrofalowych.

Projekt bez tytulu 1 Dieta Pudełkowa I Catering Dietetyczny