fbpx

catering okolicznościowy

Celebruj Ważne Chwile

Zaskocz swoich gości lub współpracowników niesamowitym menu, przygotowanym zgodnie z charakterem i tematyką Twojego wydarzenia.

catering firmowy rzeszów

Catering na Każdą Okazję

Catering dla Firm

Konferencje, Eventy, Firmowe Święta, Spotkania Biznesowe, Imprezy Integracyjne. Wszędzie tam, gdzie liczy się dbałość o każdy szczegół. 

Catering Dla Domu

Wesele, Chrzest, Komunia, Urodziny, Imieniny, Rocznice, Party. W tych najważniejszych chwilach, jesteśmy dla Ciebie i Twojej rodziny.

Ciesz się chwilami, gotowanie zostaw nam!

ZIELONY PUZZEL - CATERING OKOLICZNOŚCIOWY

Wszędzie tam, gdzie liczy się smak i wygląd potraw!

dlaczego my?

Doświadczenie

Nasze 8 letnie doświadczenie w branży cateringowej, pozwala oferować usługi na najwyższym poziomie z wyjątkową dbałością o smak i wygląd potraw. Potrafimy przygotować dania na każdą okazję.

BAZA PRZEPISÓW

Nasze marki gastronomiczne, pozwoliły stworzyć bazę ponad 9 tyś. unikalnych przepisów! Dzięki temu, dopasujemy potrawy do Twoich potrzeb.

Infrastruktura

Dysponujemy nową i profesjonalną kuchnią. Możemy obsłużyć każde wydarzenie, bez względu na jego skalę i charakter. Catering dostarczamy autami przygotowanymi do przewozu żywności.

dieta pudełkowa

Personel

Nasz Personel dysponuje wiedzą i doświadczeniem, pozwalającym obsłużyć wydarzenia z zachowaniem najwyższych standardów i profesjonalizmu.

Kompleksowość

Proponujemy również wyposażenie w dodatkowe elementy typu stoły cateringowe, stoliki kawowe, zastawa, kompozycje kwiatowe i inne.

Ubezpieczenie

Nasza firma ma polisę ubezpieczeniową na kwotę 0,5 mln złotych, dajemy finansowe zabezpieczenie realizowanych przez nas kontraktów.