fbpx
WYBÓR POSIŁKÓW
Poczuj się jak w restauracji! Rozsiądź się wygodnie i wybierz dania na które masz ochotę!Codziennie 30 różnych potraw. Różnorodne dania mięsne, rybne, bezmięsne i keto.
Wybierz Posiłki
WYBÓR MENU
Skomponuj swoją dietę! Wybierz Styl Kuchni, następnie zmieniaj poszczególne posiłki na te, na które masz ochotę! Codziennie inne dania do wyboru.
Wybierz z Menu
CATERING DOPASOWANY DO CIEBIE
Diety 4-5 Posiłkowe, Zestawy 3 Daniowe, Wybór Menu lub Wybór Posiłków. Jesz u nas to, na co masz ochotę! Schudnij, jeśli masz ochotę! Wybierz kaloryczność swojego zestawu.
Zobacz Menu
6 STYLÓW KUCHNI
Tylko u nas! Wybierz ulubiony Styl Kuchni w Diecie Standard. Jedz potrawy odpowiadające Twoim smakom. Do wyboru Kuchnia Śródziemnomorska, Polska, Fusion, Wegetariańska i inne...
Poznaj wszystkie
8 LAT NA RYNKU
Doświadczeni w przygotowaniu zdrowego cateringu! Nauczeni kompozycji smaków, bilansowania potraw i ich podania. Zobacz nasze Dania. Zobacz co przygotowaliśmy na następne dni!
Dlaczego My?
GOTUJEMY LOKALNIE
W nowej kuchni cateringowej! Posiadamy chłodnie i pakowalnie. Gotujemy wyłącznie ze świeżych składników od Lokalnych Dostawców. Używamy jaj i drobiu z wolnego wybiegu.
Zobacz więcej
Previous
Next

ZDROWY CATERING

Jesteśmy Lokalnym Cateringiem z Podkarpacia! Gotujemy dla Was od 2015 roku.

My nie produkujemy! My gotujemy, oddając smakiem doświadczenia naszych 8 Lat.

Specjalizujemy się w przygotowaniu Diet, oferując je dopasowane kalorycznie do Waszych dziennych zapotrzebowań energetycznych.
Tylko u nas! Dietę Standard wybrać możesz spośród 6 Stylów Kuchni, dopasowując kaloryczność zestawu do swoich potrzeb.

Dieta Pudełkowa:

Rzeszów, Głogów Małopolski, Kolbuszowa, Tarnobrzeg, Nowa Dęba, Stalowa Wola, Nisko, Sandomierz, Mielec i inne.

Ponad 60 miejscowości dostawy!

Sprawdź Nas! Zestaw Testowy

5 Posiłków – 45zł

Ocena cateringu

4,98
(910)

ZDROWY CATERING

Każde danie jest zbilansowane z zachowaniem zasad zdrowego żywienia, przygotowane wedle ciekawych i wyjątkowo smacznych receptur. Tylko wysokiej jakości SKŁADNIKI, wyłącznie od lokalnych podkarpackich Dostawców. Posiłki pakowane są w opakowania jednorazowe, które po zdjęciu folii można podgrzewać w kuchence mikrofalowej.
dieta pudełkowa

Do przygotowania cateringu używamy wysokiej jakości składnika. Oferujemy różnorodność i świeżość posiłków, skomponowanych przez Dietetyka, przygotowanych przez doświadczonych Kucharzy! 

W naszej ofercie znajdziesz DIETY i gotowe ZESTAWY cateringu, składające się z 3,4 lub 5 posiłków. Możesz również skorzystać z opcji Wybór Menu, żeby skomponować dietę  pod własne gusta. Zamówić możesz również dowolną ilość i rodzaj posiłków, korzystając z oferty Wybór Posiłków. Codziennie znajdziesz tam 30 różnych Dań do wyboru

Czytaj więcej

Zdrowa Kuchnia z dostawą

CATERING DIETETYCZNY

Dieta pudełkowa

Codziennie rano otrzymasz swój zestaw cateringu z posiłkami na cały dzień! Twoją rolą będzie zjeść każdy z posiłków o określonej, stałej porze.  Pomyśl już teraz, na co przeznaczyć oszczędzony na gotowaniu czas?!

Każdy z posiłków Twojej diety ma określoną wartość odżywczą! Wszystkie razem,  tworzą zestaw kaloryczny, który musisz w ciągu dnia skonsumować. Zdejmij folię i podgrzej swoją tackę z jedzeniem w kuchence mikrofalowej (ok 4 min.) lub w piecyku po przełożeniu jedzenia w inne naczynie.

DIETA PUDEŁKOWA

Chcesz schudnąć?! Dobierz wartość kaloryczną zestawu z deficytem kalorii, schudniesz jedząc codziennie smaczne i zdrowe posiłki! Dobierz kaloryczność zestawu posiłków, odpowiadającą Twojemu zapotrzebowaniu. Możesz teraz smacznie jeść, nie martwiąc się o podaż wartości odżywczych do Twojego organizmu.

Codziennie inne dania

Codziennie spróbujesz kompozycji nowych smaków, mięs, ryb, owoców i warzyw. Takie same zestawy nie powtórzą Ci się co najmniej przez 5 Tygodni! Możesz bezpłatnie zmienić swój Styl Kuchni w trakcie trwania diety.

Potrawy mięsne, rybne, drobiowe i bezmięsne

Różnorodność każdego z posiłków gwarantują nasze Style Kuchni. Każdy z nich charakteryzuje się swoim oryginalnym smakiem. Niektóre posiłki występują w różnych Stylach Kuchni. Każdy cechuje smak i jakość.

Zdrowo ugotowane, mądrze zbilansowane

Smaczne kompozycje bez użycia szkodliwych i przetworzonych dodatków. Różnorodne składniki odmierzone i zbilansowane w zdrowych proporcjach i określonych kalorycznościach w formie zestawów dziennych.

Opakowania BIO i EKO

W trosce o środowisko naturalne stosujemy opakowania w pełni biodegradowalne i opakowania BIO (opcja)

Chcesz wiedzieć więcej?

Masz pytania? Nie wiesz jaką dietę wybrać dla siebie?

Zobacz najczęściej zadawane pytania i udzielone na nie odpowiedzi!

Nasz dietetyk dobierze dietę dla Ciebie lub odpowie na wszystkie pytania!

3 KROKI DO ZDROWEJ DIETY

Wybierz Dietę

Wybierz Dietę i dobierz kaloryczność swojego zestawu, w diecie Standard wybierz ulubiony Styl Kuchni

Zamów

Opłać swoje zamówienie szybkim przelewem online, Blik-iem lub kartą płatniczą, możesz również zapłacić przelewem tradycyjnym.

Odbierz dostawę

Ustal godzinę i miejsce dostawy. Codziennie rano w ustalonych godzinach otrzymasz swój zestaw posiłków na cały dzień.